Carbery

Dieseltank kunststof Carbery 6000

  • 1 jaar garantie
  • KIWA gekeurd
  • Professionele kwaliteit

Dubbelwandige opslagtank voor de interne distributie van diesel. Het grote voordeel van deze opslagtank is dat u, uw eigen aankoop en verbruik van diesel veel beter kunt beheren en zodoende aanzienlijk kunt besparen in kosten en tijd!

Binnen 1 werkdag een offerte

Waarom een kunststof dieseltank?

Voor de vaste opslag van diesel bieden wij u dubbelwandige dieseltank met pompkast van het merk Carbery.

  • Minder condensvorming en bacterievorming
  • Geen jaarlijkse water sludge meting nodig (besparing minimaal € 50,- per jaar)
  • Geen jaarlijkse controle lekdetectiesysteem nodig
  • Duurzaam (HDPE) , UV bestendig en bewezen onderhoudsvrij
  • Goedkopere 15 jaarlijkse keuring (99 % goedkeur)
  • Geen putcorrosie op bodem tank mogelijk
  • Brandstof blijft bewezen schoner in kunststof tank

Onze onderhoudsvrije Carbery kunststof tank met pompkast komt inclusief:

  • Automatische Pistoolkraan
  • Pistoolkraan met houder is buiten de pompkast gewerkt (zie foto) , de tankslang hoeft na het tanken niet in de kast opgeborgen te worden
  • Standaard 4 meter brandstofslang (1"/10 bar, 35 mm x 25 mm inw.) met perskoppelingen
  • Ontluchtingsventiel, voor het makkelijk ontluchten van de pomp
  • Betrouwbare Piusi Panter 56 pomp (cap netto 40 liter/min)
  • Cim Tek filter
  • Piusi K-33 telwerk
  • Vulpuntlekbak 5
  • Overvulbeveiliging Sensor Spillstop 2” met Elaflex opkoppelsysteem
  • Logboek inclusief Kiwa tank- en installatiecertificaat

Opties:

  • High Speed pomp Piusi E80 (cap circa 70 liter/min) meerprijs € 200, -
  • High Speed pomp Piusi E120 (cap circa 90 liter/min) meerprijs € 315, -
  • Gegalvaniseerde bordestrap meerprijs € 368,-

Specificaties:

Inhoud: 6000 Liter
Afmetingen: L 2850 x B 2350 x H 2450 mm
Gewicht: 385 kg
Materiaal: Kunststof
Certificaat: Kiwa installatiecertificaat met logboek, volgens BRL SIKB 7800 (voorheen BRL 903/8) en de PGS 30 voorschriften
Garantie: 1 jaar
Levertijd: In overleg

Montage:

De tank wordt volledig opgebouwd in onze werkplaats volgens de door u opgegeven specificaties. Hierna maken wij een afspraak zodat onze monteur de tank op de gewenste locatie kan plaatsen. Bij een binnenopstelling is het noodzakelijk om de ontluchting van de tank naar buiten te werken en af te persen volgens KIWA-procedure. Hiervoor berekenen wij een meerprijs van € 230,-.

Standaard gaan we uit van 3 meter ontluchtingspijp, mocht er tijdens de werkzaamheden meer materialen nodig zijn dan zullen wij dit doorberekenen als meerwerk.

Indien er een ontluchtingsdoorvoer moet plaatsvinden mag de dikte van de wand (muur e.d.) niet > 100mm zijn, bij grotere dikte van de wanden zullen wij dit tevens doorberekenen als meerwerk.

Voor aanvang van de werkzaamheden ontvangen wij graag een foto van het project zodat we de 1e beoordeling al kunnen maken en u direct van het juiste advies kunnen voorzien.


Alle genoemde prijzen zijn excl. 21% btw.